Array

Array

Array

Array

Array

Array

Array

Array

Transport morski

Transport drogowy

Transport lotniczy

Transport kolejowy

Magazynowanie

Agencja Celna

Project Cargo

Sprzedaż i wynajem kontenerów

Prezes Halina Langowska Kobietą Sukcesu 2014

Dnia 27 kwietnia br. w pięknej scenerii sali gotyckiej Dworu Artusa w Gdańsku, wśród brzmień kwartetu smyczkowego, odbyła się uroczysta gala finałowa plebiscytu Kobieta Sukcesu 2014. Jej organizatorem była Konwencja Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego, natomiast patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Pomorskiego.

Rok rocznie kapituła plebiscytu wyróżnia 10 kobiet, które zajmują się gospodarką, działalnością społeczną, akademicką a także kulturową i wykazują się w swojej codziennej działalności ponadprzeciętnymi osiągnięciami łącząc je z harmonijnym życiem osobistym i rodzinnym. Przy wyborze kapituła docenia nie pieniądze i stanowiska, ale niebywałe osiągnięcia, za które nominowane kobiety są cenione w lokalnych środowiskach.

W tegorocznej edycji nagrodzono aż 11 laureatek, wśród nich panią Prezes Halinę Langowską. Uroczysta gala rozpoczęła się koncertem smyczkowym, następnie po oficjalnym  powitaniu przez organizatorów plebiscytu, m.in. panią Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Hannę Zych-Cisoń, każda z pań została zaprezentowana publiczności i nagrodzona statuetką Kobiety Sukcesu. Wśród laureatek były zarówno kobiety z kręgów biznesu, jak i panie związanie ze środowiskiem medycznym czy artystycznym.